Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri

İzmit Bölgesinde Kocaeli’nin tamamı dahil olmak üzere birçok yakın şehre de hizmet veren Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri Turkuaz Temizlik; tamamen deneyimli ve sertifikalı personellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Kullanılan temizlik malzemeleri de tamamen kaliteli olup istenilen derinlemesine temizliği tüm alanlara yansıtmayı başarmaktadır.

Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan temizlik şirketlerinin potansiyel müşterilerine sunduğu ilk hizmet ev temizliği adıyla lanse edilmektedir. İlanlarla zaman kaybetmeden doğrudan iletişim kurulan bu şirketler verilen adreslere ihtiyaç duyulan personel sayısı kadar ekip göndermektedir.

  • Tüm çöplerin toplanması ve evden atılması temizliğin ilk halkasını oluşturmaktadır.
  • Bunun yanı sıra sunulan hizmetler arasında bulaşıklar, ocak yüzey temizliği ve de yer temizlikleri gelmektedir.
  • Kullanılan malzemeler profesyonel temizlik için uygun olup kalıcı bir hijyen sağlamaktadır.
  • Ekipte yer alan herkes işlerini severek ve bilerek yapmaktadır.
  • Tüm tesisat bölgelerinin yoğun temizliği de talep edildiği takdirde ifa edilmektedir.

Ofis ve İş Yeri Temizliği

Daha sağlıklı ve enerjik bir çalışma ortamı oluşturma gayretinde olan herkes söz konusu temizlik şirketlerinin ofis kapsamında yer alan hizmetlerinden de faydalanabilir. Planlanana ve vaat edilen saatte temizliğe başlanmakta ve bitirilmektedir.

Ofislerin misafir kabul salonları, antreleri ve tüm çalışma kabinleri ayrı ayrı temizlenmektedir. Çok daha ferah ve nezih bir ofis ortamı için bu şirketlerle telefon ya da mail ile iletişime geçilebilir. Sessiz çalışma prensibiyle hafta sonunu beklemeye gerek duyulmadan mesai saatleri içerisinde dahi söz konusu hizmetlerden yararlanılabilir.

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri yanında ağır temizlik faaliyetleri için de söz konusu temizlik şirketleri ile

Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri

iletişime geçilebilir. İnşaatta tadilat sonrası ihtiyaç duyulan temizlik, söz konusu ekiplerin özel malzemeleri ile sağlanmaktadır. Toplamda bir iş günü içerisinde ne kadar büyük bir alan olursa olsun temizlik faaliyetleri istenilen noktaya getirilmektedir.

Tüm cüruf ve talaş parçaları fırça ve küreklerle toparlanıp dışarı atılır. Detaylı bir temizlik planı ile beraber tadilat sonrası arzu edilen temizlik tüm standartları karşılayacak oranda yerine getirilmektedir. Alçı ve sıvı gibi insan sağlığını doğrudan riske edecek tüm materyaller de söz konusu alandan çıkartılmaktadır.