Merdiven Temizliği İzmit

Merdiven Temizliği İzmit

Hijyen ve kalite bakımından en güvenilir şekilde alabileceğiniz merdiven temizliği izmit hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Günümüzde pek çok apartman ya da şirkette merdivenler yer alır. Merdivenlerin temizliğinin düzenli aralıklarla gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Özellikle apartman yöneticileri için büyük bir sorun olarak görülen merdivenlerin temizlenmesi, bu şekilde alınacak hizmetle çok daha kolay olmaktadır. İnsan sağlığı dikkate alınarak yapılan çalışmalar sonucunda kişilere temiz bir yaşam alanı sunulur.

Kocaeli Merdiven Temizliği

Turkuaz Temizlik, Gerekli yasal belgelere sahip personellerin vermiş olduğu merdiven temizliği izmit hizmeti, talepler doğrultusunda bireylere ya da kurumlara sunulur. Kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde verilen hizmetlerde görev alan personeller gerekli hizmet içi eğitimlerden geçmektedir. Yeterli tecrübeyi kazandıklarında göreve başlayan personeller hizmet kalitesinden ödün vermeden temizlik işlemini gerçekleştirir.

Merdiven Temizliği Fiyatları

Fiyatlar, temizlik yapılacak olan yerin alanı ve ne sıklıkta temizlik yapılacağı konusunda değişiklik gösterebilir. Verilecek olan hizmette;

  1. Merdiven ve trabzanlar

    Merdiven Temizliği İzmit

    Merdiven Temizliği İzmit

  2. Binanın içinde yer alan pencereler
  3. Daire kapıları ve pervazlar

güzel bir şekilde silinir. Kiriş ve tavanlarda örümcek ağı yer alıyorsa; iyice temizlenir. Apartman içerisinde asansör varsa; detaylı temizliği gerçekleştirilir. Su sayaçları, posta kutuları, doğalgaz kutuları ve elektrik panolarının tozu alınır. Dış kapı ve binanın dışındaki korkuluklar kir ve tozdan arındırılır. Apartmanın dış kapısına yapıştırılan ilanlar toplanır ve apartmanda yer alan diğer çöpler ile birlikte çöp kutusuna atılır.

Merdiven Temizliği Hizmeti Almanın Avantajları

Çok sayıda dairenin yer aldığı apartmanlarda ve iş yerlerinde temizlik hizmeti almak oldukça ekonomik fiyatlara gelir. Gerekli araç ve gereçler temin edilerek, merdivenler ve binada yer alan kirler temizlenir. Yapılacak olan temizlikte insan sağlığına zarar verecek kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Bu konuda hem insanlığa hem de çevreye karşı duyarlı davranılması oldukça önemlidir. Gerekli hizmet bedelinin dışında, ekstra ücretler talep edilmemektedir.

Merdiven Temizliği İzmit

Profesyonel ve kaliteden ödün verilmeden sunulan hizmet için, kişilerden makul ölçülerde fiyatlar talep edilir. Tüm daire sakinlerinin kir ve bakterilerden arındırılmış bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri açısından kaliteli hizmet almakta fayda vardır. Hizmet talebi oluşturulması halinde, kısa süre içinde merdiven temizliği hizmetini alabilirsiniz. Ev Ofis Temizliği fiyatları için avantajlı tekliflerimizi de öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.