Gölcük Merdiven Temizliği

Gölcük Merdiven Temizliği

Gölcük Merdiven Temizliği, Turkuaz Temizlik güvencesi ve bütçe dostu fiyatlarla sizlerin hizmetinde. Yaşam alanların içinin temiz olması kadar, dış mekanların temizliği de hayli önemlidir. Çok sayıda kimsenin ikamet ettiği apartmanların merdiven bölümlerinin gereken hijyene sahip olması, tozun ve kirin evlerin içinde taşınmaması adına değer taşır. Bu nedenle apartman merdivenlerinin düzenli aralıklarla profesyonel kimseler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Sizler için gölcük merdiven temizliği hizmetlerinde bulunan firmamız, yılların getirdiği tecrübeler ve üstün kaliteli temizlik araçlarıyla apartmanları hak ettikleri gerçek temizliğe kavuşturuyor.

Merdiven Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genellikle merdiven temizliği olarak adlandırılan apartmanların temizlenmesi işleminde kastedilen şey elbette yalnızca merdivenlerin süpürülüp silinmesi değildir. Bu çalışma, çok ince ve detaylı bir temizliği gerektiren bir işlemdir. Buna göre her gün çok sayıda kimsenin dokunduğu

Gölcük Merdiven Temizliği

Gölcük Merdiven Temizliği

  • Merdiven trabzanları
  • Lambaların açılmasını sağlayan düğmeler
  • Apartman zillerinin çalışmasını sağlayan düğmeler
  • Elektrik, doğal gaz ve su sayaçlarının bulunduğu kutular

ve cihazların üzeri, hatta posta kutuları ciddi ve detaylı bir temizlikten geçirilmek zorundadır. Aksi halde ortak kullanımda olan bu bölümler, tahmin edilenden çok daha fazla bakteriyi ve kiri üzerinde barındırarak, sağlığı tehdit eden bir boyuta ulaşır. Firmamızın size verdiği temizlik hizmetinde tüm bu işlemler, sırasına uygun şekilde gerçekleştirilerek, hijyen elde edilmesi hedeflenir.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Merdiven temizliği nasıl yapılır diye kara kara düşünmenize gerek yok. Profesyonel ekibimiz, merdiven temizliğine başlarken öncelikle apartmanda biriken tozu ortamdan uzaklaştırmaya çalışır. Merdivenlerin ve daire aralarında kalan boşlukların süpürülmesi, ardından da merdiven trabzanları, elektrik düğmeleri gibi alanların tozunun alınması işlemin ilk aşamasıdır. Bununla beraber eğer bina içerisinde varsa, pencerelerin silinmesi işlemi de yapılmaktadır. Ardından, apartman dairelerinin kapılarının dış yüzeylerinin silinme işlemine geçilir. Daire aralarında veya merdiven boşluğunda örümcek ağları varsa, bunların temizlenmesi de sağlanmaktadır.

Gölcük Merdiven Temizliği Turkuaz

Asansör kullanımı olan binalar için, aynı işlemler asansör ve her katta bulunan asansör kapıları için de gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerle birlikte apartman girişinde bulunan sayaçların ve posta kutularının temizliği, detaylıca yapılmaktadır. Apartman giriş kapısının silinmesi, apartman girişinde bulunan merdivenlerin ve korkulukların temizliğinden sonra, apartman dışına yapıştırılan ilanların kazınarak temizlenmesi ile uygulama tamamlanmaktadır. Bu detaylı temizlik hizmetinden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.