Derince Koltuk Yıkama

Derince Koltuk Yıkama

Yılların vermiş olduğu deneyim ile Derince Koltuk Yıkama hizmetimizle hijyen kurallarını ön planda tutarak temizlik konforu. Kocaeli Temizlik Şirketleri Turkuaz Temizlik firmamız, deneyimli bir kadroyla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalar sonuç odaklıdır. Derince koltuk yıkama hizmeti veren firmamız kaliteden ve güvenden ödün vermeyen bir misyona sahibiz.

 Güvenilir ve Deneyimli Bir Hizmet Anlayışı

İhtiyaç duyduğunuz her an iletişime geçebileceğiniz firmamızda deneyimli bir kadro koltuklarınızın temizliğini evinizde tamamlayacaktır. Böylece ekstra zaman kaybı yaşama sorunu da ortadan kalkmış oluyor. Ekip arkadaşlarımız çalışmalarına başlamadan önce kumaşın türüne dair bilgi sahibi oluyor. Çünkü her koltuğun kumaşı birbirinden farklıdır ve bu neden ile koltukta kullanılan kumaşa göre temizleyici ürün kullanmak gereklidir. Aksi halde koltuklarda yıpranma ortaya çıkabilir.

Bu gibi sorunlara fırsat vermemek adına koltuklarda kullanılan kumaşları yıpratmayacak ve renklerinde herhangi bir değişime izin vermeyecek ürünlerin kullanımına yine deneyimli personelimiz karar veriyor. Böylece temizleme çalışmaları da başlatılmış olmaktadır. Temizleme işleminden önce koltuklarınızda lekeli bölgeler varsa ve bu noktalara daha özel bir bakım gerekiyorsa bu detayları personelimiz ile rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Böylece çalışma sonrasında istediğiniz hijyenik sonuçları almanız mümkün olacaktır.

Derince Koltuk Yıkama

Derince Koltuk Yıkama

Ekonomik Temizlik Pratik Çözümler

Koltuk temizleme hizmetlerimiz ürünlerin makine yardımı ile tozunun alınması işlemi yapılarak başlar. Böylece koltuk üzerinde herhangi bir kalıntı olmadan köpükleme işlemi başlatılabilir. Islak temizleme işlemi ile birlikte ürünler için seçilen doğru kimyasallar kullanılarak köpürtme ve fırçalama işlemi devreye girer.

Bu aşamanın tamamlanması ile birlikte ise vakit kaybetmeden durulama yapılıyor. Durulama sonrasında koltuk üzerinde fazla suyu bırakmamak adına vakumlama yapılacaktır. Vakumlama sayesinde ürünler çok daha kısa bir süre içerisinde kuruyarak kullanıma hazır bir hale gelecektir.

Derince Koltuk Yıkama Hizmeti

Temizleme hizmetlerimiz aynı gün içerisinde tamamlanacağı ve bu hizmetler evinizde verildiği için zaman konusunda sorun yaşama gibi bir olasılık da ortadan kaldırılmış oluyor. Çalışmalar tamamlandıktan en az 6 ile 8 saat arasında koltukların kuruyabilmesi için kullanılmamasında yarar bulunuyor.

Ayrıca koltukların bulunduğu ortam sürekli havalandırılırsa daha kısa süre içerisinde kuruma aşamasının da tamamlandığını görebilirsiniz. Ekonomik ve hızlı çözüm arayanlardansanız siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.